Titles you rated
Fifty Shades of GreyRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
White: The Melody of the CurseRated ★ 1.0
Life of PiRated ★ 4.5
Don't ClickRated ★ 1.0- Take OffRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 2.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 2.5
Now You See MeRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 2.5
BurningRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 2.0
OkjaRated ★ 3.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 1.5
The Theory of EverythingRated ★ 2.5