Titles you rated
Kamisama Kiss 2Rated ★ 5.0
Kamisama KissRated ★ 5.0
Fruits BasketRated ★ 5.0- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.5
I Am Not a RobotRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Something in the RainRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 4.0