Movies
Ratings
341- WishRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 1.0
Paddington 2Rated ★ 1.0
The Hot ChickRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 2.0
Steel RainRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
Erin BrockovichRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
MementoRated ★ 1.5
Hidden FiguresRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
The King's Case NoteRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 2.5