Titles you rated
Little WomenRated ★ 4.5
Red NoticeRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.5
Wrath of ManRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5
Money MonsterRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
Before I Go to SleepRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
HannaRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Wild ThingsRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
There's Something About MaryRated ★ 4.0
The Edge of SeventeenRated ★ 4.0