Titles you rated
High SeasRated ★ 4.5- らんま1/2~悪夢!春眠香 It’s a Rumic WorldRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 3.5
Inuyashiki: Last HeroRated ★ 5.0- Leave It to the NursesRated ★ 2.5
- とっとこハム太郎Rated ★ 3.5
- Honey and CloverRated ★ 3.5
- Rozen Maiden - ZurückspulenRated ★ 3.5
SpongeBob SquarePantsRated ★ 3.0- Operation Love SpecialsRated ★ 4.0
HouseRated ★ 3.0- Death NoteRated ★ 3.5
- We Are PreCure: Splash StarRated ★ 3.0
- らんま1/2 OVAシリーズRated ★ 4.0
- ドラえもんRated ★ 3.0
Himouto! Umaru-chanRated ★ 3.0
Free!Rated ★ 2.5
Midori no MakibaōRated ★ 0.5- 監獄学園-プリズンスクール-Rated ★ 1.5
Inazuma Eleven Season 1Rated ★ 3.0