Titles you rated
Life of PiRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 1.5
AvatarRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 0.5
2012Rated ★ 2.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0