Movies
Ratings
703
BugoniaRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Mirrors No. 3Rated ★ 3.5
UndineRated ★ 4.5- House of the SeasonsRated ★ 4.5
- Omniscient ReaderRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 4.0
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
Madame WebRated ★ 2.0
MaterialistsRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.0