Movies
Ratings
214
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.0
The Godfather Trilogy: 1901-1980Rated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Wonder WomanRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
Finding DoryRated ★ 4.0