Titles you rated
Hidden FiguresRated ★ 4.0
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 3.5
Buy Now! The Shopping ConspiracyRated ★ 3.0
LuckRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Quiz LadyRated ★ 4.0
Ikoku NikkiRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
MAMAMOO: My Con the MovieRated ★ 5.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
The Brand New TestamentRated ★ 2.5
Where the Crawdads SingRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5