Movies
Ratings
383
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Fermat's RoomRated ★ 3.0
We Bought a ZooRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 2.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.0