Series
Ratings
31
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.0
SignRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 2.5- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
SkinsRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0