Movies
Ratings
243
Monsters UniversityRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
One DayRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.0
BoyhoodRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Take This WaltzRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
The PrestigeRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
First TimeRated ★ 5.0
Finding Mr. RightRated ★ 5.0
The Stolen YearsRated ★ 4.5
Girlfriend BoyfriendRated ★ 3.0
Eternal SummerRated ★ 4.5