Titles you rated
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 2.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Secret HealerRated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 4.5
Mr. BogusRated ★ 2.5
What's Up FoxRated ★ 3.0- First LoveRated ★ 4.0
Science Ninja Team GatchamanRated ★ 2.5- Inspector GadgetRated ★ 3.0
- The Knee-Drop GuruRated ★ 4.0
SnowmanRated ★ 3.5
Choushinsei FlashmanRated ★ 3.5
The Return of SupermanRated ★ 3.0- Eunbi & Kabi's Once Upon a TimeRated ★ 3.5
- ポケットモンスターRated ★ 4.0
- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 4.0