Movies
Ratings
491
Sector 7Rated ★ 2.0
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 2.5
Warm BodiesRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
LucyRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0