Titles you rated
A Place Further Than the UniverseRated ★ 3.5
Goblin SlayerRated ★ 2.5
Demon SlayerRated ★ 3.0
Made In AbyssRated ★ 5.0
March Comes in Like a LionRated ★ 4.0
March Comes in Like a LionRated ★ 4.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 5.0
Kill la KillRated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Sense8Rated ★ 2.0
Delicious GuysRated ★ 3.0- The iDOLM@STERRated ★ 2.5
- Knowledge Channel eRated ★ 2.5
LostRated ★ 3.5