Movies
Ratings
30
ArahanRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 3.0
CloverfieldRated ★ 2.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
VolcanoRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 3.0
The HostRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 5.0