Movies
Ratings
514
Act of ValorRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Steve JobsRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 5.0
Curse of the Golden FlowerRated ★ 3.0
No Game No Life: ZeroRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5