Titles you rated
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 1.0
The 8 ShowRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0