Titles you rated
Yowamushi PedalRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Food Wars! The Third Plate: Toutsuki Train ArcRated ★ 5.0
Fate/ZeroRated ★ 4.5
KRated ★ 3.0
Food Wars! The Third PlateRated ★ 4.0
Food Wars! The Second PlateRated ★ 4.5
PSYCHO-PASSRated ★ 3.5
No Game No LifeRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- 監獄学園-プリズンスクール-Rated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Made In AbyssRated ★ 4.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Blue ExorcistRated ★ 3.5