Titles you rated
MovingRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- JeongnyeonRated ★ 3.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.5
Severance Season 1Rated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 5.0