Titles you rated
EuphoriaRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 3.5- 명탐정 코난Rated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.0- Yu Yu HakushoRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 2.5
DAN DA DANRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 3.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
Kaiji: Against All RulesRated ★ 3.5
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 1.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5