Titles you rated
DefaultRated ★ 4.5
Like for LikesRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Devil's ViolinistRated ★ 4.0
1917Rated ★ 3.5
Hotel MumbaiRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
American BeautyRated ★ 3.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.5
ChicagoRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 2.0
The Man Standing NextRated ★ 4.5
Crazy RomanceRated ★ 3.5
Land of MineRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.5
NewnessRated ★ 4.0