Movies
Ratings
378
Perfect DaysRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
The EqualizerRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
We Have a PopeRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Dark NunsRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 2.0
Waikiki BrothersRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.0
Road to BostonRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.0