Titles you rated
Ichikei's CrowRated ★ 3.0
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 3.0
Gekokujo KyujiRated ★ 4.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 3.0
News AnchorRated ★ 2.5
Ice WorldRated ★ 1.5- Unknown SeoulRated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 2.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 4.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 2.5
Grand Maison TokyoRated ★ 3.0
Orange DaysRated ★ 4.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 5.0
The Man Who Can't Get MarriedRated ★ 4.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.0
StrangerRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 3.5