Titles you rated
AemaRated ★ 3.5
American PrimevalRated ★ 3.5
The PittRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.0
Dept. QRated ★ 4.0
MessiahRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
9-1-1 Season 7Rated ★ 3.5
9-1-1 Season 8Rated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 2.5
Black MirrorRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0