Titles you rated
Iron ManRated ★ 4.5
He's on DutyRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0