Titles you rated
AvatarRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
JumperRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
ClickRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 4.0