Titles you rated
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 5.0
Past LivesRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 3.0- Hell GateRated ★ 5.0
- Oink OinkRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 2.0
NuggetsRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 2.5
MadagascarRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 2.5
Billy ElliotRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.5