Series
Ratings
53
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.5
WakakozakeRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 5.0
The Ice Guy and His Cool Female ColleagueRated ★ 3.0
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 4.5
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.0- Money Heist Season 5Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0
QueenmakerRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5