Titles you rated
I May Be a Guild Receptionist, but I'll Solo Any Boss to Clock Out on TimeRated ★ 2.5
UnnaturalRated ★ 4.5- Please Save My EarthRated ★ 4.5
The Dangers in My Heart Season 2Rated ★ 3.5
The Dangers in My HeartRated ★ 3.5
Kageki Shoujo!Rated ★ 4.0
86Rated ★ 5.0
86Rated ★ 5.0- Earth Arcade Season 3Rated ★ 4.5
Earth Arcade Season 2Rated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
Earth ArcadeRated ★ 4.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.5
If My Favorite Pop Idol Made it to the Budokan, I Would DieRated ★ 3.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
PenguindrumRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 2.5
The Elusive SamuraiRated ★ 3.0
Skip and LoaferRated ★ 4.0