Movies
Ratings
20
Intimate StrangersRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 5.0
Thirteen GhostsRated ★ 0.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
FluRated ★ 0.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
My Annoying BrotherRated ★ 0.5
MoanaRated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 1.5
Charlie's AngelsRated ★ 0.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.5
My Little BrideRated ★ 0.5
PandoraRated ★ 0.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 2.5
The InternRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 2.5