Titles you rated
- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 2.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.5
All InRated ★ 2.5
Lovers in ParisRated ★ 0.5
Cat's PleasesRated ★ 0.5- Knowledge Channel eRated ★ 4.5
LIFERated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 5.0
LiveRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 0.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5
JumongRated ★ 2.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 0.5
Secret GardenRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.5