Titles you rated
Schindler's ListRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
A Bolt from the BlueRated ★ 3.5
Fly Me to the SaitamaRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
Call BoyRated ★ 3.0
The Family ManRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
Boy ErasedRated ★ 4.0
Only the BraveRated ★ 4.0
Captain FantasticRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.5
DinerRated ★ 3.0
The Third MurderRated ★ 3.5
Blood DiamondRated ★ 4.0
Double LifeRated ★ 3.5
Food, Inc.Rated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5