Movies
Ratings
598
The MachinistRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.0
Gangs of New YorkRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.0
American HustleRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 3.0
StokerRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 3.0