Movies
Ratings
204
ZootopiaRated ★ 5.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The PactRated ★ 4.5
Two Lights : ReluminoRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Lovers' ConcertoRated ★ 3.5
April StoryRated ★ 2.5
Too Beautiful to LieRated ★ 3.5
After LifeRated ★ 4.0
HERORated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Whisper of the HeartRated ★ 4.5
Last MileRated ★ 3.0
HeroRated ★ 3.5- You Will Die After Six HoursRated ★ 1.0
CarolRated ★ 4.0