Movies
Ratings
64
White ChicksRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Dreamer: Inspired By a True StoryRated ★ 2.0
I Am SamRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 1.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0