Titles you rated
Eye Love YouRated ★ 3.5
Romantics AnonymousRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
Adventure by Accident Season 4Rated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 4.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 2.5- 健康で文化的な最低限度の生活Rated ★ 1.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
The Number You Have DialedRated ★ 2.5
What Comes After LoveRated ★ 4.5
Adventure by Accident Season 1Rated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 2Rated ★ 4.5
My NameRated ★ 3.5
18 AgainRated ★ 3.0
Testimony of NRated ★ 3.5
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 3.0- KoiRated ★ 4.0
My Golden KidsRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.0
Ano Toki Kiss Shite OkebaRated ★ 3.5