Titles you rated
Taxi Driver Season 3Rated ★ 2.0
Dear XRated ★ 2.0
A Hundred MemoriesRated ★ 1.5- 태풍상사Rated ★ 1.5
Genie, Make a WishRated ★ 1.5
Queen MantisRated ★ 1.0- History of ScruffinessRated ★ 2.0
The Continental: From the World of John WickRated ★ 2.5
SomebodyRated ★ 1.0- RAP:PUBLICRated ★ 2.0
Reborn RichRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 1.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Agatha All AlongRated ★ 2.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
Death's GameRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 2.0- World of Street Woman FighterRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0