Titles you rated
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 3.5
Star Trek: The Motion PictureRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.5
17 AgainRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 3.5
Deja VuRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 3.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.0
A Perfect GetawayRated ★ 3.5
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 3.5
Cube²: HypercubeRated ★ 4.0
The Last GodfatherRated ★ 0.5
The Divine MoveRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5