Titles you rated
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
Last MileRated ★ 3.0
1st KissRated ★ 3.5- One WinRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 2.5
A Normal FamilyRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
BLUE GIANTRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
The Last 10 YearsRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.5
Dead ManRated ★ 1.5
MonsterRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 3.0
Stolen IdentityRated ★ 3.0
UnlockedRated ★ 3.0
ConfessionRated ★ 3.5