Titles you rated
Princess AuroraRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 2.5
Suicide SquadRated ★ 0.5
Doctor StrangeRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 5.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.5
[REC]Rated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 5.0
MartyrsRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
Helter SkelterRated ★ 2.5
AntichristRated ★ 5.0
CarolRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 5.0
Alice in EarnestlandRated ★ 5.0
Dou kyu sei – ClassmatesRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
CloverfieldRated ★ 5.0