Titles you rated
Drive My CarRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
MinariRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 4.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 4.0
Mood IndigoRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.0
One Cut of the DeadRated ★ 5.0
The MercilessRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 4.0