Titles you rated
Long VacationRated ★ 4.5
Love Strikes!Rated ★ 4.5
Life's PunchlineRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.5
Love AlarmRated ★ 4.5
Romance is a Bonus BookRated ★ 4.0
Memories of the AlhambraRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 3.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.5
GTO: Great Teacher OnizukaRated ★ 4.0
Begin Again Season 1Rated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 4.5- SoulmateRated ★ 4.5
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5