Titles you rated
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
SleepRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.5
Crazy RomanceRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.5