Series
Ratings
34
Attack on TitanRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 4.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 4.5
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 4.0