Titles you rated
Bleak NightRated ★ 5.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
A DayRated ★ 0.5
JumanjiRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 1.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
Piranha 3DRated ★ 2.0