Titles you rated
The TwitsRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 5.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
Time Still Turns the PagesRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.5
L' Etarnger Du PlageRated ★ 2.5
FarinelliRated ★ 3.0
VertigoRated ★ 4.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 2.0
GaslightRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.0- WishRated ★ 3.0