Series
Ratings
61
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
LifeRated ★ 4.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 4.0
Kamisama KissRated ★ 4.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.5
- Searching for the Full MoonRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 3.0
LIAR GAMERated ★ 4.5
LIAR GAMERated ★ 4.5
What Happens to My Family?Rated ★ 3.5