Titles you rated
- DEATH NOTERated ★ 2.5
Secret Love AffairRated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 3.5
YoungerRated ★ 3.5- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0
Scarlet HeartRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0