Titles you rated
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Heart Signal Season 3Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Save MeRated ★ 4.5
Crime Scene 3Rated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0